Bestuur

In de kijker

KVB1 najaar 2018

KVB1 najaar 2018

Je wilt leren klimmen in een klimzaal, maar je hebt nog geen ervaring?
Dan is deze opleiding iets voor jou!!!

Klik op meer voor de details

Westvlaamse Bergsport Vereniging

Zetel: Stationsdreef 148 bus 7 - 8800 Roeselare
IBAN: BE68 4764 3365 2134
BIC: KRED BE BB
Ondernemingsnummer: 444999970
email: info@westvlaamsebergsportvereniging.be
Bart Vercruysen

Voorzitter

Bart Vercruysen
Schoolstraat 3
9881 Bellem
tel: 09/37 41 250
gsm: 0474/28 69 26
email: bart@westvlaamsebergsportvereniging.be

Ondervoorzitter

Leo Vanreybrouck
Kanegemstraat 2A
8700 Tielt
tel: 051/40 31 62
gsm: 0475/57 88 26
email: leo@westvlaamsebergsportvereniging.be
Els Meyhui

Secretaris

Els Meyhui
Hoenderdreef 5
9870 Zulte
tel: 056/60 98 47
gsm: 0478/94 88 04
email: els@westvlaamsebergsportvereniging.be
Thomas De Bevere

Penningmeester / Co rotsbeheer

Thomas De Bevere
Stationsdreef 148 bus 7
8800 Roeselare
tel: 051/24 56 18
gsm: 0474/68 33 27
email: thomas@westvlaamsebergsportvereniging.be
Ivo Ver Eecke

Co Klimmen / Webmaster

Ivo Ver Eecke
Adolf de Landtsheerstraat 10
9255 Buggenhout
tel: N/A
gsm: 0479/45 72 05
email: ivo@westvlaamsebergsportvereniging.be
Peter Verburgh

Co Mountainbike

Peter Verburgh
Pannenstraat 237
Knokke-Heist
tel: 050/687734
gsm: 0473/36 66 85
email: peterverburgh@telenet.be

Nieuwsbrief

Jens Behaeghe
Kasteelstraat 42
8792 Desselgem
tel: N/A
gsm: 0496/90 40 20
email: jens@westvlaamsebergsportvereniging.be
Nicole Vyncke

Bestuurslid

Nicole Vyncke
Poelstraat 38
8020 Oostkamp
tel: N/A
gsm: 0473/98 66 80
email: nicole@westvlaamsebergsportvereniging.be
Marie Jos. Vanbillemont

Bestuurslid

Marie Jos. Vanbillemont
Duivenstraat 8
8400 Oostende
tel: 059/50 92 00
gsm: N/A
email: N/A

Bestuurslid

Pieter Vanhaelewyn
Voskensstraat 5
8830 Hooglede
tel: N/A
gsm: N/A
email: pieter@westvlaamsebergsportvereniging.be