WBV - Bestuur

In de kijker

Fotowedstrijd 2024

#fotowbv24 Plaats je mooiste foto van je (bergsport-)vakantie op de facebook-groep van WBV en zet er #fotowbv24 bij.

Westvlaamse Bergsport Vereniging

Zetel: Hipolliet Spilleboutdreef 56 bus 32 - 8800 Roeselare
IBAN: BE68 4764 3365 2134
BIC: KRED BE BB
Ondernemingsnummer: 444999970
email: info@westvlaamsebergsportvereniging.be
Bart

Voorzitter

Bart Vercruysen
telefoon: 0474/28.69.26
email: bart@wbvvzw.be

Ondervoorzitter

Jens Behaeghe
telefoon: 0496/90.40.20
email: jens@wbvvzw.be
Els

Secretaris

Els Meyhui
telefoon: 0478/94.88.04
email: secretaris@wbvvzw.be
Thomas

Penningmeester

Thomas De Bevere
telefoon: 0474/68.33.27
email: thomas@wbvvzw.be

API

Annelies Van den Berghe
telefoon: 0499/27 39 69
email: annelies.vdb.vp@gmail.be
Ivo

Klimco├Ârdinator

Ivo Ver Eecke
telefoon: 0479/45.72.05
email: ivo@wbvvzw.be

Co├Ârdinater indoor-klimmen

Dieter Caluwier
email: dieter.caluwier@wbvvzw.be

Nieuwsbrief

Dieter Lernhout
Leo

Bestuurslid

Leo Van Reybrouck
Marie-Joseph

Bestuurslid

Marie-Joseph Vanbillemont